zavolejte nám +420 734 757 975
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
sk.levenhuk.comNovinky webu → Nové produkty: digitální mikroskopy Levenhuk s dálkovým ovládáním!

Nové produkty: digitální mikroskopy Levenhuk s dálkovým ovládáním!

02.12.2020

Vážení zákazníci a návštěvníci!

Levenhuk představuje nové digitální mikroskopy s dálkovým ovládáním, které jsou nyní dostupné v našem online obchodě. Aktualizace našich produktů se týká také populárních řad mikroskopů Rainbow a LabZZ a zcela nové řady DTX RC. Seznamte se!

Levenhuk DTX RC jsou mikroskopy pro aplikovaný výzkum. Disponují optickým a digitálním zvětšením a umožní vám pracovat s velkými neprůhlednými objekty, jako jsou kameny, mince, elektronika, hmyz či šperky. Mikroskopy jsou vybaveny integrovaným barevným displejem, LED osvětlením na flexibilních držácích a bezdrátovým dálkovým ovládáním. Všechny modely umožňují zachycení snímků a videí ve vysokém rozlišení. Některé modely lze připojit k počítači. Mikroskopy jsou napájeny z AC zdroje (síťové napájení).

Mikroskopy v řadě Rainbow s dálkovým ovládáním jsou dva nové produkty pro vědecké nadšence a studenty. Mikroskopy disponují kombinovaným světlem, které umožňuje studium vzorků jakéhokoli stupně průhlednosti: kameny, hmyz, textil, biologické vzorky a jiné. Tyto mikroskopy vám umožní snímat obrázky a videa ve vysokém rozlišení a disponují otočnými displeji. Sada obsahuje 12 preparátů připravených k pozorování mikroskopem.

Mikroskop řady LabZZ s dálkovým ovládáním je podobný jako mikroskop řady Rainbow, ale je navržen s ohledem na potřeby dětských uživatelů. Disponuje lesklým povrchem, malými rozměry a snadno se ovládá. Je vhodný pro studium biologických vzorků, kamenů, malých mechanismů a mnoho dalšího.

Upozorňujeme, že všechny mikroskopy Levenhuk jsou od výrobce dodávány s doživotní zárukou.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.