zavolejte nám +420 734 757 975
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
sk.levenhuk.comNovinky webu → Rozšířili jsme řady teleskopů Levenhuk Skyline BASE a Skyline PLUS o sedm teleskopů, které nabízejí různé úrovně obtížnosti pozorování.

Rozšířili jsme řady teleskopů Levenhuk Skyline BASE a Skyline PLUS o sedm teleskopů, které nabízejí různé úrovně obtížnosti pozorování.

23.10.2019

S radosti vam oznamujeme, ze jsme rozsirili nabidku popularnich rad teleskopu Levenhuk Skyline BASE a Levenhuk Skyline PLUS. Tyto rady nyni obsahuji sedm novych produktu, vcetne refraktoru, Newtonovych reflektoru a katadioptrickych teleskopu. Tyto nove produkty jsou jiz k dispozici na nasem webu.

Rada Levenhuk Skyline BASE zahrnuje teleskopy pro zacinajici pozorovatele, ktere jsou oblibene pro svoji jednoduchou manipulaci a vynikajici opticke vlastnosti. Sada kazdeho teleskopu obsahuje bohatou vybavu, diky ktere neni potreba dokupovat zadne dalsi prislusenstvi. Teleskopy teto rady jsou perfektni volbou pro objevovani Mesice, planet Slunecni soustavy i objektu hlubokeho vesmiru.

Rada Levenhuk Skyline PLUS zahrnuje teleskopy s ruznymi optickymi schematy pro zacatecniky i zkusene astronomy. Hlavni rozdil od rady Skyline BASE spociva v paralykticke montazi, ktera je vhodna pro dlouha pozorovani vesmiru. Vsechny teleskopy teto rady jsou perfektni pro pozorovani vnejsiho a hlubokeho vesmiru. Tato rada zahrnuje katadioptricke pristroje.

V teto casti naleznete vsechny teleskopy Levenhuk.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.