zavolejte nám +420 734 757 975
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
sk.levenhuk.comNovinky webu → Společnost Levenhuk představuje nové pozorovací dalekohledy Levenhuk Blaze BASE, které jsou již k dispozici v našem online obchodě

Společnost Levenhuk představuje nové pozorovací dalekohledy Levenhuk Blaze BASE, které jsou již k dispozici v našem online obchodě

08.08.2019

Jsme rádi, že Vás můžeme informovat o tom, že v našem online obchodě jsou nyní k dispozici dva nové pozorovací dalekohledy Levenhuk Blaze BASE.

Řada Levenhuk Blaze BASE obsahuje základní pozorovací dalekohledy s fixním nebo plynulým variabilním zvětšováním. Tyto pozorovací dalekohledy jsou ideální pro pozorování přírody: krajiny, ptáků nebo zvířat. Díky šikmému okuláru tyto modely umožňují pohodlné pozorování cirkumzenitální oblasti. Optika pozorovacích dalekohledů je vyrobena ze skla BK-7 a kompletně opatřena několikanásobným povlakem. Sada obsahuje pouzdro a stativ.

Hlavním rozdílem mezi novými pozorovacími dalekohledy a jejich staršími modely je pevné ochranné pouzdro namísto běžného měkkého pouzdra v soupravě. Oba nové produkty představují optické přístroje s vysokou aperturou, které vykazují vynikající výsledky při pozorování při zatažené obloze nebo za svítání.

Spektiv Levenhuk Blaze BASE 80
Spektiv Levenhuk Blaze BASE 100

Veškeré pozorovací dalekohledy Levenhuk naleznete v této části.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.