zavolejte nám +420 734 757 975
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
sk.levenhuk.comNovinky webu → Výkonné nové spektivy Levenhuk Blaze PRO již k dispozici

Výkonné nové spektivy Levenhuk Blaze PRO již k dispozici

30.11.2018

S potěšením představujeme novou řadu výkonných spektivů s velkou aperturou Levenhuk Blaze PRO! Nádherné optické přístroje pro profesionální použití jsou již k dispozici v našem online obchodě Levenhuk.

Tato řada obsahuje pět modelů se šikmým okulárem umožňujícím mimořádně pohodlné pozorování oblasti kolem nadhlavníku. „Mladší“ modely řady (Levenhuk Blaze 50 PRO a Levenhuk Blaze 60 PRO) jsou velmi výkonné pozorovací dalekohledy, zatímco „starší“ modely Levenhuk Blaze 70 PRO, Levenhuk Blaze 80 PRO a Levenhuk Blaze 100 PRO se vyznačují velkou aperturou. Všechny modely jsou vybaveny objektivy typu zoom, které zajišťují plynulé nastavení zvětšení, odnímatelným kovovým okulárem a malým stolním stativem. Nadšení výletn íci do přírody, přírodovědci, myslivci a průzkumníci světa kolem nás si zamilují tyto spektivy s vynikající optikou ze skla BK-7 a dusíkem plněnými plášti, které přežijí i prudké změny teploty.

Abyste předešli chvění obrazu během pozorování při vysokém zvětšení, doporučujeme spektivy Levenhuk Blaze PRO umístit na stativ.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.