zavolejte nám +420 734 757 975
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
sk.levenhuk.comNovinky webu → Představujeme nový výrobek – monokulární dalekohled Levenhuk Wise 8-24x50 s vysokou světelností

Představujeme nový výrobek – monokulární dalekohled Levenhuk Wise 8-24x50 s vysokou světelností

04.10.2018

Vážení zákazníci!

Máme potěšení představit nový výrobek – monokulární dalekohled Levenhuk Wise 8-24x50. Tento model má proměnné zvětšení a objektiv s vysokou světelností o průměru 50 mm. Tento optický přístroj je velmi užitečný pro cestovatele, turisty a všechny, kdo rádi pozorují přírodu a zvěř žijící v ní.

Zvětšení lze na tomto monokulárním dalekohledu snadno změnit v rozsahu od 8x do 24x. Tento univerzální optický přístroj je užitečný ke sledování obzoru a vyhledávání samostatných objektů při nízkém zvětšení i pro jejich podrobné studium při vysokém zvětšení.

Optické prvky vyrobené ze skla BaK-4 s úplným vícevrstvým antireflexním filmem minimalizují barevné aberace a ztrátu barvy. Tento monokulární dalekohled přenáší jasný, čirý a podrobný obrázek se správným podáním barev při každém zvětšení. Těleso potažené pryží, které je vyrobené z trvanlivého plastu, zajišťuje pohodlné uchopení. Tento optický přístroj se zaostřuje pomocí velkého nastavovacího kolečka s vroubkovaným povrchem. Monokulární dalekohled lze namontovat na stativ – k dispozici je standardní stativová objímka se závitem 1/4". Sada zahrnuje krytky okuláru a čočky objektivu, pouzdro, popruh a čisticí hadřík.

Monokulární dalekohledy Levenhuk Wise vyhledáte a zakoupíte zde.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.