zavolejte nám +420 734 757 975
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
sk.levenhuk.comNovinky webu → Podívejte se na nové videorecenze lup řady Levenhuk LabZZ!

Podívejte se na nové videorecenze lup řady Levenhuk LabZZ!

08.12.2017

S radostí oznamujeme, že mezi novinkami na kanálu YouTube značky Levenhuk se objevily nové videorecenze – tentokrát vynikajících lup Levenhuk LabZZ!

Řada lup Levenhuk LabZZ byla aktualizována!

Představujeme nádobku na hmyz Levenhuk LabZZ C3 – zábavnou pomůcku s lupou 5x, určenou ke zkoumání malých předmětů nebo živých tvorů. Dítě může nádobky vložit hmyz, rostliny nebo kamínky a s chutí se pustit do pozorování. Nádobka na hmyz je vyrobena z průhledného plastu a má přídavný popruh určený k zavěšení na krk.

Řada Levenhuk LabZZ MG je vybavena výkonnými lupami se zabudovanými kompasem. Barevná lupa Levenhuk LabZZ MG1 s kompasem má dvě čočky - velkou s 3násobným zvětšením a menší se zvětšením 8x. Je ideální ke čtení drobného textu nebo k pozorování malých obrázků. Pohodlné používání lupy zajišťuje rukojeť s vestavěným kompasem – dítě se tak bude moci kdekoli zorientovat podle světových stran.

Lupa Levenhuk LabZZ MG3 s kompasem v zářivých a veselých barvách má větší průměr a je ideální při zkoumání okolních objektů, rostlin, motýlů a neznámého hmyzu. Je také vybavena kompasem vestavěným v rukojeti. Ten bude velmi užitečný, když se budete potřebovat zorientovat v neznámém místě.

Podívejte se na krátké videorecenze lup řady Levenhuk LabZZ!

 • Lupy Levenhuk LabZZ C3
 • Lupy Levenhuk LabZZ MG1, MG3


 • Přihlaste se k odběru našich novinek!
  Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
  Přihlaste se k odběru našich novinek!
  E-mailová adresa: 
   Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.