zavolejte nám +420 734 757 975
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
sk.levenhuk.comNovinky webu → Řada digitálních zařízení Levenhuk DTX prošla aktualizací – rádi vám představíme její nové přírůstky!

Řada digitálních zařízení Levenhuk DTX prošla aktualizací – rádi vám představíme její nové přírůstky!

12.05.2017

Vážení zákazníci!

Představujeme vám nové přírůstky v řadě Levenhuk DTX: mikroskop Levenhuk DTX TV a lupu Levenhuk DTX 43. Již nyní jsou k dispozici ke koupi na webu.

Digitální mikroskop Levenhuk DTX TV je moderní mikroskop určený pro studium a zájmovou činnost. Hlavní předností tohoto mikroskopu je, že může být připojen k televizoru. Proto je ideálně vhodný na školicí semináře, přednášky a skupinovou výuku. Obraz z objektivu můžete v reálném čase přenášet na externí obrazovku. Software vám umožňuje vytvářet videoklipy, pořizovat snímky preparátů a provádět lineární i úhlové měření.

Digitální lupu Levenhuk DTX 43 ocení při čtení a psaní zejména zrakově postižené osoby. Nabízí pevné hodnoty zvětšení v rozmezí 6x-14x a obraz si můžete prohlédnout na vestavěném displeji LCD. Zvětšení lze během čtení měnit. K dispozici je i výběr barevných režimů, což umožňuje dosažení maximálně čistého obrazu při různých problémech se zrakem. Lupa může pracovat při napájení ze sítě nebo z baterie.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.