zavolejte nám +420 734 757 975
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
sk.levenhuk.comNovinky webu → Optické přístroje LabZZ v nových video recenzích na Levenhuk.cz

Optické přístroje LabZZ v nových video recenzích na Levenhuk.cz

20.10.2016

Vážení návštěvníci!

Nedávno jsme představili naši zcela novou řadu optických přístrojů pro děti – teleskopů, mikroskopů, binokulárních dalekohledů, lup a optických sad Levenhuk LabZZ. Abyste se s novou produktovou řadou a jejími vlastnostmi mohli lépe seznámit, připravili jsme pro vás několik zajímavých video recenzí.

Pojďme si připomenout základní charakteristiky optických přístrojů Levenhuk LabZZ. V prvé řadě je důležité, že jsou tyto přístroje určeny konkrétně pro malé badatele, proto je jejich obsluha velmi snadná, mají malé rozměry a jsou lehké. Přesto je jejich konstrukce odolná a spolehlivá. Zadruhé, tato optická zařízení nemají nic společného s hračkami – jsou vybaveny optikou nejvyšší kvality „pro dospělé“ a produkují skutečně ostrý a jasný obraz pozorovaných objektů, a to astronomických i pozemských. Nákup optického přístroje Levenhuk LabZZ pro vaše děti je skvělou investicí do jejich budoucnosti.

Určitě se podívejte na naše nové video recenze s přístroji Levenhuk LabZZ v hlavní roli. Od našeho odborného recenzenta se v nich dozvíte více o jejich konstrukci a vlastnostech. Podívejte se, jak ve skutečnosti vypadají, zhodnoťte jejich velikost a další vizuální charakteristiky – video recenze jsou daleko informativnější než textové popisy a obrázky.

Níže naleznete odkazy na nové video recenze optického vybavení Levenhuk LabZZ:

Mikroskop Levenhuk LabZZ M1
Mikroskop Levenhuk LabZZ M2
Mikroskop Levenhuk LabZZ M3
Teleskop Levenhuk LabZZ T1
Teleskop Levenhuk LabZZ T2
Teleskop Levenhuk LabZZ T3
Binokulární dalekohled Levenhuk LabZZ B2
Nádobka na hmyz Levenhuk LabZZ C1Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.