zavolejte nám +420 734 757 975
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
sk.levenhuk.comNovinky webu → Teleskop Levenhuk SkyMatic 135 GTA získal třetí místo v rámci deseti nejlepších recenzí za rok 2016

Teleskop Levenhuk SkyMatic 135 GTA získal třetí místo v rámci deseti nejlepších recenzí za rok 2016

18.07.2016

Vážení návštěvníci!

Asi jste již slyšeli o naší řadě neprodávanějších teleskopů Levenhuk SkyMatic? Řada Levenhuk SkyMatic obsahuje tři modely nejvyšší kvality a každý z nich je vybaven speciální funkcí GoTo, která usnadňuje navigaci a díky níž je pozorování oblohy mnohem zábavnější. S radostí vás informujeme, že jeden z těchto skvělých přístrojů získal bronzovou příčku v rámci ocenění deseti nejlepších recenzí za rok 2016!

Oceněný model – teleskop Levenhuk SkyMatic 135 GTA – byl nedávno recenzován na stránkách telescopes.toptenreviews.com, které jsou spolehlivým a důvěryhodným zdrojem informací pro zájemce o koupi teleskopu. Amy Smith, která recenzi prováděla, přístroj podrobila důkladným testům a pečlivě jej zhodnotila, včetně porovnání s obdobnými teleskopy jiných známých značek. Použila při tom různá kritéria, například aperturu, nejvyšší užitečné zvětšení, čistotu obrazu, použitelnost a stabilitu. Tyto údaje vám mohou pomoci získat úplný přehled o přednostech tohoto teleskopu i jeho slabinách (pokud nějaké má) a provést nejlepší rozhodnutí ohledně nákupu.

Rádi bychom vás upozornili, že teleskop Levenhuk SkyMatic 135 GTA získal velmi vysoké celkové hodnocení 9,23 bodu z 10 možných. Díky své vynikají stabilitě a podpoře obsadil tento teleskop bronzovou příčku mezi nejlepšími deseti recenzemi a zaujal tak na tomto webu čestné třetí místo v hodnocení teleskopů pro začátečníky.

Podle názoru recenzentky se jedná o skvělý přístroj pro uživatele s určitými předchozími zkušenostmi s pozorováním, je ale vhodný i pro začátečníky. Jeho široké zorné pole je vynikající pro astrofotografii a díky působivé knihovně GoTo budou vaše pozorování jednodušší a zábavnější! Přečtěte si celou recenzi na stránkách telescopes.toptenreviews.com a zjistěte další informace o tomto skvělém teleskopu se samonaváděním.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.