zavolejte nám +420 734 757 975
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
sk.levenhuk.comNovinky webu → Srovnávací videorecenze nových mikroskopů Levenhuk

Srovnávací videorecenze nových mikroskopů Levenhuk

05.07.2016

Vážení návštěvníci!

Posledních několik měsíců bylo pro společnost Levenhuk velmi produktivních. Inovovali a rozšířili jsme oblíbenou rodinu barevných mikroskopů Levenhuk Rainbow, takže nyní obsahuje čtyři řady a každá z nich má své vlastní charakteristiky. Zároveň jsme na trh uvedli první optické přístroje LabZZ určené speciálně pro děti. Součástí nových přírůstků v rámci nabídky přístrojů LabZZ jsou i mikroskopy Levenhuk LabZZ M101.

Takže nyní, kdy jsou k dispozici mikroskopy Rainbow a LabZZ, je sortiment mikroskopů Levenhuk pro děti a začátečníky skutečně široký. Abyste nové řadě mikroskopů lépe porozuměli a mohli se rozhodnout, která řada nejlépe splňuje vaše požadavky, natočili jsme pro vás tuto srovnávací videorecenzi nových mikroskopů Levenhuk.V tomto videu uvidíte modely z řad mikroskopů Levenhuk Rainbow 2L, 2L PLUS, 50L, 50L PLUS a LabZZ M101. Nabízí vám základní informace o všech mikroskopech a obsahuje přímé porovnání jednotlivých modelů řady Rainbow, neboť jsou si poměrně podobné a poznat na první pohled, čím se liší, nemusí být vůbec jednoduché.

Doufáme, že toto video bude pro vás informativní a užitečné. Podrobnější informace o mikroskopech Levenhuk Rainbow a Levenhuk LabZZ naleznete v katalogu našich výrobků. Pokud budete mít jakékoli dotazy, kontaktujte nás prosím zde.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.