zavolejte nám +420 734 757 975
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
sk.levenhuk.comNovinky webu → Živá videa představují LabZZ M101 a LabZZ MT2

Živá videa představují LabZZ M101 a LabZZ MT2

02.06.2016

Vážení návštěvníci!

Doufáme, že jste se z nedávno nahraných video prezentací dozvěděli základní informace o našich zcela nových mikroskopech LabZZ M101 a sadě LabZZ MT2. Nyní, když jste se s touto řadou seznámili, nemůžeme se dočkat toho, až vám ukážeme, jak nové mikroskopy a vědecká sada vypadají. Navštivte níže uvedené odkazy a prohlédněte si nové položky:

Mikroskopy Levenhuk LabZZ M101 - https://www.youtube.com/watch?v=QkhU6hyN9Lw
Sada mikroskopu a teleskopu Levenhuk LabZZ MT2 - https://www.youtube.com/watch?v=FzQoIjQ1xMQ

Tato videa vám ukážou, jak tyto nové výrobky vypadají, jejich úžasné barvy a jak malé a lehké jsou. Můžete si prohlédnout i obsah sady a pestré obaly, v nichž se naše nové výrobky dodávají. Ale to není vše! Recenzent vám nabídne několik užitečných tipů ohledně práce s těmito přístroji (nemůžeme je totiž označit za pouhé hračky) a dokonce vám předvede, co můžete pomocí mikroskopů Levenhuk LabZZ spatřit. Tyto snímky byly pořízeny běžným chytrým telefonem pomocí adaptéru na chytré telefony Levenhuk A10.

Nová videa a fotografie naleznete také na stránkách s popisem výrobků: Levenhuk LabZZ M101, Levenhuk LabZZ MT2.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.