zavolejte nám +420 734 757 975
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
sk.levenhuk.comNovinky webu → Nové příslušenství k mikroskopům značky Levenhuk

Nové příslušenství k mikroskopům značky Levenhuk

29.03.2016

Nový přírůstek v našem sortimentu výrobků!

S radostí představujeme nové příslušenství k mikroskopům:

Řada z vás se ptala, zda imerzní olej prodáváme samostatně, a ne jen jako doplněk k některému z našich modelů mikroskopů. A ten den právě nastal! Je-li vaše stará lahvička prázdná nebo prostě z nějakých důvodů potřebujete olej navíc, můžete si jej nyní objednat v naší prodejně. Imerzní olej se používá u speciálních velmi výkonných objektivů (obvykle 100x). Jak možná víte, používá se ke zvýšení numerické apertury objektivu, díky čemuž stoupá rozlišení i zvětšení. Imerzní olej Levenhuk splňuje všechny nezbytné kvalitativní i bezpečnostní normy. Chcete-li se o našem novém imerzním oleji dozvědět více, přejděte sem.

Nová nabídka zároveň obsahuje experimentální sadu Levenhuk K50, která se nyní také prodává samostatně. Tato sada by mohla být dokonalým doplňkem ke každému optickému mikroskopu: její součástí jsou připravené mikroskopické preparáty (noha mouchy, cibule, stonek bavlníku, tenký plátek z kmene stromu, borové jehličí), nádobka s různými vzorky, zvláštní souprava pro pěstování artémií, nástroje pro práci pod mikroskopem a dále velmi praktická a zajímavá uživatelská příručka. Tato sada by se mohla stát dokonalým dárkem pro mladého badatele!

Ještě jedno nové příslušenství pro mikroskopy stojí jistě za zmínku, a to okulár Levenhuk 10x/18 s nitkovým křížem. Chcete-li rozšířit možnosti vašeho biologického mikroskopu, je tento okulár přesně to, co potřebujete! Okulár 10x má speciální stupnici v podobě nitkového kříže, která se používá k přesnému měření studovaných mikroskopických preparátů.

Zefektivněte ještě více svá pozorování pomocí nového příslušenství značky Levenhuk pro mikroskopy!Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.