zavolejte nám +420 734 757 975
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
sk.levenhuk.comNovinky webu → Oficiální dealer značky Levenhuk v Indii

Oficiální dealer značky Levenhuk v Indii

11.12.2015

Vážení návštěvníci!

S potěšením vás informujeme o tom, že optické přístroje Levenhuk jsou nyní oficiálně k dispozici i pro naše zákazníky v Indii. Na indickém trhu je vysoká poptávka po optických přístrojích, která momentálně není plně saturovaná. Jsme si jisti, že společnost Levenhuk bude schopna uspokojit požadavky indických zákazníků po kvalitních optických přístrojích. Ode dneška můžete výrobky Levenhuk nakupovat v online prodejnách i kamenných obchodech společnosti Vision Micro Systems, našeho oficiálního dealera v Indii.

Vision Micro Systems je jedním z předních dodavatelů a výrobců laboratorního zařízení, vědeckých přístrojů a jiných optických zařízení. Společnost působí na trhu již déle než deset let a získala si důvěru zákazníků díky výhodným podmínkám nákupu i rychlému a kvalifikovanému zákaznickému servisu a podpoře.

Kontaktní informace:

M A Mallick pro Vision Micro Systems
www.visionmicroscope.com
microscopedealer.in
Oddělení : 118, 1. patro, "CITY MALL",
Airport City - II, BH-40/1, Jessore Road,
Blízko letiště branou č: 3, Dum Dum, Kolkata-700081,
West Bengal, India
Tel.: +91-9433867042, 7044561359
E-mail: mallick@visionmicroscope.com, m_a_mallick@yahoo.com

Na základě této spolupráce jsou nyní optické přístroje Levenhuk k dispozici v novém, strategicky významném regionu. Tato skutečnost má velký význam, neboť společnosti Levenhuk umožňuje vstoupit na obrovský, dříve nepokrytý regionální trh a přináší kvalitní přístroje značky Levenhuk velkému počtu nových zákazníků.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.