zavolejte nám +420 734 757 975
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
sk.levenhuk.comNovinky webu → Nová recenze binokulárního dalekohledu Levenhuk Karma PRO 8x42

Nová recenze binokulárního dalekohledu Levenhuk Karma PRO 8x42

18.11.2015

Vážení návštěvníci!

Rádi bychom se s vámi podělili o báječné novinky! Náš oblíbený model binokulárního dalekohledu Levenhuk Karma PRO 8x42 nedávno prošel recenzí v nejprodávanějším britském časopise o pozorování ptáků.

Birdwatching.co.uk jsou nejoblíbenější webové stránky pro pozorovatele ptáků ve Spojeném království, na nichž můžete najít poslední novinky týkající se pozorování ptáků a recenze na různé pomůcky určené pro tuto zálibu. V posledním vydání časopisu Bird Watching byla publikována krátká recenze triedru Levenhuk Karma PRO 8x42. Recenzent v ní popisuje své dojmy z používání triedru v terénu, kvalitu jeho konstrukce a optický výkon. Autor si všímá solidního pryží pancéřovaného pláště, kompaktních rozměrů, kvalitní optiky, která zajišťuje ostrý a živý obraz v přirozených barvách. Podle recenze je tento binokulární dalekohled skvělou volbou pro začátečníky s omezeným rozpočtem. Více zajímavostí o triedru Levenhuk Karma PRO 8x42 si můžete přečíst v celém článku zde.

Pokud jste to ještě neudělali, nezapomeňte nahlédnout do sekce „Články“! V této části našich stránek je uvedena řada zajímavých informací o optice, pozorování a všem, co s tím souvisí.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.