zavolejte nám +420 734 757 975
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
sk.levenhuk.comNovinky webu → Astrofotografie a užitečné rady amatérského astronoma Joela Sawaského

Astrofotografie a užitečné rady amatérského astronoma Joela Sawaského

26.08.2015

Vážení návštěvníci!

Dnes vám s potěšením představujeme nový materiál pro milovníky astrofotografie, publikovaný v části našeho webu nazvané „Články“.

V tomto článku naleznete užitečné tipy, rady a objevy amatérského astrofotografa Joela Sawaského, který nám laskavě umožnil publikovat výsledky svého výzkumu. Je zde uvedeno několik příkladů astrofotografií pořízených teleskopem Levenhuk SkyMatic 105 GT MAK a digitálním fotoaparátem Levenhuk T310 NG s rozlišením 3 Mpx.

Levenhuk SkyMatic 105 GT MAK je katadioptrický teleskop optické konstrukce Maksutov-Cassegrain se samonaváděcím systémem. Jedná se o jeden z našich neprodávanějších modelů teleskopu a mezi zákazníky je po něm stále velká poptávka.Tento model je vhodný k pozorování planet i objektů hlubokého vesmíru. A samozřejmě se jedná o vynikající přístroj pro astrofotografii. Špičková optika teleskopu produkuje úchvatný obraz vysoké kvality. Pokud se chcete dozvědět více, prohlédněte si ukázky astrofotografií a přečtěte si článek o technikách zpracování obrazu od Joela Sawaského.

Jsme si jisti, že tento článek pomůže amatérským astronomům vyhnout se některým běžným chybám a zklamání začátečníka a dosáhnout v astrofotografii vynikajících výsledků.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.