zavolejte nám +420 734 757 975
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz

Dárkové sady

S řešeními Levenhuk pro sváteční chvíle již nemusíte ztrácet čas běháním po obchodech a hledáním dárků pro své nejbližší. Na základě průzkumu potřeb našich zákazníků jsme vytvořili speciální dárkovou sadu, která obsahuje ty nejlepší dárky pro vaši rodinu a přátele, a to ke každé příležitosti. Řešení Levenhuk pro sváteční chvíle vám umožní nejen nakoupit dárky pro každého na jednom místě a pomocí pár kliknutí, ale zároveň i ušetřit až 20 % na nejlepších výrobcích značky Levenhuk.

Dárky pro maminku a dceru
 
-15%
+
=
152,92 €
179,90 €

Popis sestavy

Divadelní kukátko Levenhuk Broadway 325F (bílé, s LED svítilnou a řetízkem)

Bílé divadelní kukátko se zlatými prvky Levenhuk Broadway 325F naplňuje tradice a styl návštěvníků divadla z vyšší společnosti. Mléčně bílé tělo vykládané zlatem a kroucený řetízek v kombinaci černé se zlatou vzdává poctu kráse dávných časů. Přesto je toto divadelní kukátko praktickým a moderní nástrojem.


Mikroskop Levenhuk Rainbow 50L PLUS Azure (Azúr)

Štýlový, farebný a moderný mikroskop Levenhuk Rainbow 50L PLUS Azure je výbornou voľbou pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o mikrokozmos – od školáka po laboratórneho technika. Tento mikroskop vám umožňuje pozorovať rastliny a živé mikroorganizmy, porovnávať rôzne typy papiera a pozorovať mnoho iných zaujímavých vecí! Vďaka širokému rozsahu zväčšenia a kombinovanému systému osvetlenia je tento mikroskop vhodný na pozorovanie veľkého množstva mikroskopových vzoriek. Ďalšou výhodou tohto modelu je jeho štýlový a farebný dizajn – bude na vašom stole vyzerať veľmi pekne.

číst dále

Výrobky Levenhuk představují báječné originální dárky. Na této stránce jsme sestavili několik dárkových sad, abychom vám nabídli hotové řešení a inspiraci pro vaše vlastní nápady týkající se dárků. Můžete například vylepšit sadu „Dárky pro malého výzkumníka“ tím, že k ní přidáte dobrý dětský binokulár. Dokonce i naše nejúplnější dárková sada „Dárky pro celou rodinu“ může být ještě rozšířena. Sada již obsahuje model Strike 80 NG, nejlepší levný dalekohled značky Levenhuk, zcela nový digitální mikroskop z populární série Levenhuk Rainbow, a kvalitní triedr Levenhuk Sherman PRO 8x32, určený pro turistiku a cestování. Nebo můžete zkombinovat nějaké jiné výrobky a vytvořit si vlastní jedinečnou dárkovou sadu. Skutečně jde jen o vaši představivost – vytvořte si své vlastní sady a překvapte svou rodinu, přátele a kolegy vynikajícími dárky značky Levenhuk!