zavolejte nám +420 734 757 975
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz

Vrcholový management

Anton Epifanov

Generální ředitel

Anton se narodil v roce 1966 Leningradu v bývalém SSSR. V roce 1989 absolvoval Baltickou státní technickou univerzitu „Voenmeh“, kde získal titul ve zpracování signálů a v radioelektronických zařízeních. Na stockholmské ekonomické škole získal titul Executive MBA ve všeobecném managementu.

Po dobu delší než deset let zaujímal Anton různé manažerské pozice v pobočce společnosti Ectaco působící ve městě St. Petersburg (kapesní elektronické slovníky). Jako viceprezident pro výzkum a vývoj (1998-2002) založil výzkumné a vývojové středisko Ectaco v St. Petersburgu. Téměř okamžitě se toto centrum stalo hlavní znalostní základnou pro všechny pobočky společnosti v patnácti zemích po celém světě.

V roce 2002 zorganizoval internetovou divizi společnosti Ectaco, která odpovídá za online marketing a maloobchod. Díky tomu Anton zajistil pevné postavení výrobků společnosti v osmnácti zemích a strategie přímého prodeje vedla k růstu tržeb v každé zemi.

V roce 2006 se Anton Epifanov stal generálním ředitelem společnosti Levenhuk. Na základě svých zkušeností a odborných znalostí při spouštění nových projektů a zvyšování jejich zisku vypracoval inovační marketingovou strategii, s omezeným rozpočtem zajistil plynulý výrobní proces a sestavil tým profesionálů, čímž společnost pozvedl na novou úroveň. Pod vedením Antona pracují zaměstnanci společnosti Levenhuk tvrdě na mezinárodní expanzi a vytvoření struktury výzkumu a vývoje v rámci společnosti.